Menu Zavřeno

Ano, zveřejňování akcí je zcela bezplatné.

A pokud byste měli zájem o zveřejnění v „Tipech portálu“ či o umístění v sekci „Partneři portálu„, tak nás kontaktujte a domluvíme se. Takováto spolupráce probíhá formou barterového obchodu.

Ne. Přidávání akcí není podmíněno registrací. Jako registrovaný uživatel ovšem získáváte řadu výhod, jako například:

  • možnost editovat své akce
  • možnost znovu zveřejňovat stejné akce bez nutnosti znovu je vypisovat (systém si Vaše proběhlé akce po dobu 1 měsíce pamatuje a stačí jen vyplnit nové datum)
  • možnost uveřejnění v sekci „Partneři portálu
  • a další…

Pokud se jedná o akci pro veřejnost, tak ano 🙂

Akce na portále může zveřejňovat kdokoliv. Ať už to je pořadatel nebo obyčejný člověk, který ví o akci pro veřejnost a chce o ní informovat ostatní.

Nezveřejňujeme zde akce jako jsou například rodinné oslavy apod. Ale pokud pořádáte nějakou akci pro širokou veřejnost nebo o takové akci jen víte, tak neváhejte a sem s ní 🙂

Zadané akce jsou zveřejněny po schválení administrátorem. Nejdéle do 24h se akce objeví na portálu, ale snažíme se akce zveřejňovat co nejrychleji, aby se o ní lidé dozvěděli co nejdříve.

Ne, není. Jsou to jen doplňující informace.

Převody registrací jako takové se nedělají. Stačí, když si nový uživatel vytvoří svoji registraci 🙂

Pokud Vám jde o to, aby Vaše dosavadní akce měl ve správě nový uživatel, tak nás prosím kontaktujte na info@hradecvakci.cz a napište z jakého uživatelského účtu chcete převést akce a jaký uživatel má být jejich novým správcem.

Pak není nic jednoduššího, než nám napsat přímo na info@hradecvakci.cz a rádi Vám pomůžeme skrze email.

Navíc pokud bude Váš dotaz stejný či obdobný dotazům dalších uživatelů, tak rozšíříme tuto sekci o takový dotaz.