Menu Zavřeno
Příměstský in-line kemp 2019
Všesportovní stadion, Úprkova 473, Hradec Králové

Datum / čas
Datum - 26/08/2019
08:00 - 16:30

Místo konání
Všesportovní stadion

Kategorie


In-line kemp v Hradci Králové má již tradici, a protože se k nám děti vrací, otevíráme již 9. sezonu! Je určen pro všechny děti od 5 let, v jednom termínu dokonce otevíráme kemp pro teenagery se speciálním rozšířeným (nejen) sportovním programem!

Děti čeká výuka in-line bruslení, technika padání, vstávání, přejíždění překážek i freestyle triky.

Kemp je veden formou příměstského tábora a nabízí program denně od 8:00 do 16:30. Nicméně jsou děti rozděleny do menších skupin, a tak výuka probíhá adekvátně dovednostem i věku dětí. Pro děti je také připraven celodenní výlet na koloběžky pro zpestření a odpočinek od bruslení! Angličtina herní formou dětem procvičí jazyk v době letních prázdnin a lev Alex nám přijde udělat show, na kterou s dětmi nikdy nezapomeneme! Kemp vrcholí rychlostně-obratnostním závodem, při kterém všem rodičům a fanouškům ukážeme, co jsme se za týden naučili!

Zázemí nám poskytne Všesportovní stadion a ZŠ Štefánikova, a to v závislosti na termínu. Bruslení při nepřízni počasí máme zajištěno pod střechou!

Zcela dokonalé obědy nám vaří v restauraci Duran, které jsou doplněny o dopolední a odpolední svačiny, takže s dětmi o hladu opravdu nejsme.

Pro omezenou kapacitu doporučujeme včastnou registraci na www.skola-brusleni.cz! Na letní prázdniny plné zážitků a dobrodružství se těší Topsports tým a lev Alex.

Na děti se těší lev Alex a tým instruktorů Topsports.
www.skola-brusleni.cz