Menu Zavřeno

Honza Křížek / „REVOLUCE LIVE“

Honza Křížek / „REVOLUCE LIVE“
AC Klub (Official), Zámostí 684/1, Hradec Králové

Datum / čas
Datum - 06/05/2022
20:30 - 20:30

Místo konání
AC Klub (Official)

Kategorie


Honza Křížek, kterého české publikum zná jako frontmana dnes již kultovní formace „Walk Choc Ice“ z 90. let nebo také jako kytaristu a zpěváka kapely Blue Effect, zavítá do legendárního AC klubu v Hradci Králové, a to v týdnu, v němž klub slaví 31. výročí od svého založení!

Honza se svou nadupanou kapelou představí své poslední album „REVOLUCE“, které vyšlo 17. září 2021. Skladbám dominuje razantnost a do popředí se dostávají kytarové riffy společně s charakteristickou dikcí Honzy. Těšit se můžete na poctivý crossover, rap rock a také na vybrané písně z repertoáru „Walk Choc Ice“. Hit „Rejdit“ chybět samozřejmě nebude!

První singl se stejnojmenným názvem „REVOLUCE“ můžete zhlédnout zde:

www.youtube.com/watch?v=rB5271Ay6kQ

_________________________________

VSTUPENKY

150 Kč v předprodeji přes SMSticket (viz odkaz), 200 Kč na místě.
_________________________________

ZAČÁTEK KONCERTU

20:30 (vstup do klubu od 19:00)
_________________________________

BIO

Honza Křížek je český zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista a producent, který se už od dětství věnuje hudbě. Po absolvování konzervatoře založil společně se svým bratrem jednu
z nejpopulárnějších crossoverových kapel 90. let, „Walk Choc Ice“, která vystoupila v rámci koncertů takových hudebních veličin jako „Rage Against The Machine“, „Faith No More“, „David Bowie“ nebo „Robert Plant a Jimmy Page“. Po ukončení činnosti kapely pokračuje Honza Křížek coby sólový umělec, spolupracoval na řadě hudebních projektů s českými a zahraničními osobnostmi a skupinami, mezi které patřili Ivan Král, David Koller, Miro Žbirka nebo Radim Hladík (Blue Effect).

Oficiální stránky: www.honzakrizek.cz
Facebook: www.facebook.com/honzakrizekfcb
Instagram: www.instagram.com/honzakrizek