Menu Zavřeno

Bare Escape & Fvtvre & Snackthief

Bare Escape & Fvtvre & Snackthief
Klub č.p. 4, Velké náměstí 145, Hradec Králové

Datum / čas
Datum - 23/10/2020
19:00 - 22:00

Místo konání
Klub č.p. 4

Kategorie


První událost Loose Tongue Booking je tady! Hlásím že ke konci října to bude v Klubu č.p.4 hlasitější. Tyhle tři kapely pohromadě zkrátka chcete slyšet a bude to stát za to!

Bare escape | Brno
Trochu zdravého sentimentu, hodně hlučných kytar. Aleš Gajdošík, kytarista a zpěvák z De Mood a Ette Enaka, doplněný Tomášem Hrubanem, Davidem Mikešem z VDYD a baskytaristkou Vendulou Pukyšovou z postpunkových sinks, tedy průnik několika různých hudebních přístupů, které si každý z členů Bare Escape přinesl, je vzácně konzistentní, na nic si nehraje a nedívá se ani tak moc dopředu jako spíš zpátky. Debutová osmiskladbová deska In a Flash, která vznikla pod vedením Rhyse Braddocka a jejíž vinylový formát byl pokřtěn v červnu, je prvním zářezem Kabinet Records, které tímto začali fungovat i jako label. Kapela během všeobecné karanténní letargie využila čas a připravila materiál na nové album, které dokončuje s předpokladem podzimního vydání. Nahrávání a produkce se ujal Jan Uiberlay (VDYD).

https://bareescape.bandcamp.com/album/in-a-flash
https://www.facebook.com/bareescapeband

F V T V R E | Praha
Sestava ve složení Karel Buriánek ( Sunshine ), Jan “Vegy” Táborský (Wild Tides, The Prostitutes), Petr Vaško (Clou, Amity) a Lukáš Přikryl (The Prostitutes) se s ničím nepáře a hned od začátku každé ze skladeb servíruje naprostý hněv a zlost vycházející z prvků hardcore a punku.

https://fvtvre.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/FVTVRE

Snackthief | Brno
Kapela, seskupená kolem Igora z My Dead Cat, jede v retrospektivním špinavém indie rocku s občas vystrčenými růžky odsekávaného hardcore. Odkazuje hlavně na kapely takzvané midwest emo scény devadesátých let jako byly Cap’n Jazz, The Promise Ring, The Get Up Kids nebo Cursive. Pod nánosem zdánlivého bordelu najdete křehké, smutné melodie, s náležitým patosem věnované všem outsiderům tak, jako celá jejich nenápadně naléhavá debutová deska.

https://snackthief.bandcamp.com/album/snackthief
https://www.facebook.com/snackthf/